Energys - Besterly Coldmix

Müsli, ktoré neobsahuje ovos a je vhodné pre temperamentné kone.


Besterly ® vyvinulo Coldmix pre kone, ktoré sú veľmi nepokojné a horšie jazditeľné. Toto špeciálne krmivo bez ovsa zabraňuje prejavom tzv. "horúcej diéty", ktorá sa vyskytuje predovšetkým u temperamentných a krevnatých koní po kŕmení ovsom. Besterly ® Coldmix obsahuje lucernu a tepelne opracované obilniny ako zdroje prístupné energie. Upokojujúci müsli Coldmix dodáva dostatok živín v kompletnom krmive predovšetkým pre hobby kone a nepokojné športové kone.


Doporučené dávkovanie: dospelý kôň (500 kg ž. h.)

pri kŕmení iba müsli Besterly ® Coldmix podávame 3-5 kg denne podľa záťaže, alebo 2 kg ovsa + 2 kg Besterly ® Coldmix denne podľa záťaže. Celkovú dennú dávku rozdeľte minimálne do dvoch čiastkových dávok. Dávku je nutné prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa.


Balenie: 20 kg vrece


Cena a dostupnosť na vyžiadanie.

Kontakt

Sabína Supeková
Kalinčiakova 1956
038 52 Sučany

tel.: 00421 908 677 066

Ranč Stará teheleň

Energys

Zmesi vyrábame na modernej linke riadenej počítačom. Melasa je zvláštnym technologickým postupom po jej presnom navážení rovnomerne nastrekovaná do miešačky. Takto je zaistené jej dokonalé premiesenie s ostatnými komponentmi. Kvôli zníženiu prašnosti zmes naviac granulujeme. Priebeh výroby každej šarže je presne zaznamenaný. Spolu s vstupnou a výstupnou laboratórnou kontrolou každej suroviny a rovnako aj konečnej zmesi, garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov.