Energys - Besterly Herbic

Müsli s bylinami pre podporu zdravia Vašich koní.


Besterly ® Herbic je müsli s obsahom zmesi bylín, ktoré priaznivo pôsobia na dýchacie cesty koňa. Krmivo je zložené z vybraných tepelne opracovaných obilnín, kvalitného rastlinného oleja, bylín a vitamínových peliet. Pre lepšiu štruktúru kŕmnej dávky je tiež pridaná lucernovej útržky. Toto müsli je veľmi vhodné pre športové kone v strednej záťaži, pretože svojím zložením napomáha odbúravať stres. Tým tiež Besterly ® Herbic posilňuje imunitný systém Vašich koní.


Doporučené dávkovanie: dospelý kôň (500 kg ž. h.)

pri kŕmení iba müsli Besterly ® Herbic podávame 3-5 kg denne podľa záťaže, alebo 2 kg ovsa + 2 kg Besterly ® Herbic denne podľa záťaže. Celkovú dennú dávku rozdeľte minimálne do dvoch čiastkových dávok. Dávku je nutné prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa.


Balenie: 20 kg vrece


Cena a dostupnosť na vyžiadanie.

Kontakt

Sabína Supeková
Kalinčiakova 1956
038 52 Sučany

tel.: 00421 908 677 066

Ranč Stará teheleň

Energys

Zmesi vyrábame na modernej linke riadenej počítačom. Melasa je zvláštnym technologickým postupom po jej presnom navážení rovnomerne nastrekovaná do miešačky. Takto je zaistené jej dokonalé premiesenie s ostatnými komponentmi. Kvôli zníženiu prašnosti zmes naviac granulujeme. Priebeh výroby každej šarže je presne zaznamenaný. Spolu s vstupnou a výstupnou laboratórnou kontrolou každej suroviny a rovnako aj konečnej zmesi, garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov.