Energys - Enduro

Doplnková kŕmna zmes s vysokým podielom oleja a vlákniny pre kone v dhodobej záťaži.


Zloženie: rozmliaždené obilniny, cukrovarské rezky, pšeničné otruby, melasa, sójový olej, jablčné výlisky, kvasnice, ľanové semienko, sušené krmoviny, minerálne látky, vitamíny, aminokyseliny.


Kŕmna zmes ENERGYS ENDURO je určená pre kone vo vysokej trvalej záťaži. Svojim zložením s obsahom rastlinných olejov a zvýšeným obsahom vitamínov a stopových prvkov zaisťuje dostatočnú dotáciu energie a rýchlu regeneráciu vyčerpaného organizmu. Je určená predovšetkým pre dostihové kone a kone štartujúce v dištančných dostihoch – endurance.


Pre veľmi vyťažené kone môžete krmivo použiť aj v ostatných jazdeckých disciplínach (drezúra, parkúr, military, vozatajské disciplíny, western) za podmienky, že kôň skutočne pracuje vo vysokej záťaži. Na rozdiel od ENERGYS EXTRA obsahujú granule ENERGYS ENDURO viac vlákniny (ale menej kukurice), aby bol zachovaný pomer medzi tukom a vlákninou v jadrovej kŕmnej dávke aj pri zvýšenom obsahu oleja. Tento pomer má podstatný vplyv na kvalitu trávenia u koní.


Balenie: 25 kg vrece


Cena a dostupnosť na vyžiadanie.

Kontakt

Sabína Supeková
Kalinčiakova 1956
038 52 Sučany

tel.: 00421 908 677 066

Ranč Stará teheleň

Energys

Zmesi vyrábame na modernej linke riadenej počítačom. Melasa je zvláštnym technologickým postupom po jej presnom navážení rovnomerne nastrekovaná do miešačky. Takto je zaistené jej dokonalé premiesenie s ostatnými komponentmi. Kvôli zníženiu prašnosti zmes naviac granulujeme. Priebeh výroby každej šarže je presne zaznamenaný. Spolu s vstupnou a výstupnou laboratórnou kontrolou každej suroviny a rovnako aj konečnej zmesi, garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov.