Energys - Cornflakes

Vysoko stráviteľné kukuričné ​​lupienky pre doplnenie kŕmnej dávky.


Kukuričné ​​vločky sú vysoko stráviteľnou, hydrotermicky upravenou formou kukuričného zrna. Kukurica je výbornou surovinou, ktorá obsahuje malé množstvo bielkovín, a tiež sa vyznačuje vyšším obsahom tuku a vysokým obsahom zložitých škrobov. Pri hydrotermickej úprave zrna sa jednotlivé škrobové reťazce rozštiepia na jednoduchšie a sú oveľa lepšie využiteľné. Táto neprašná a štrukturálne veľmi zaujímavá forma kukuričného zrna umožní dávkovať podľa vlastnej výkonnosti a kondície koňa.


Môže sa tiež kombinovať s Energys ® Standard, Relax a Enduro.


Miešanie s Energys® Extra neodporúčame.


Ako samostatné krmivo možno použiť iba obmedzene (v kombinácii s ostatnými obilninami) a vždy s prídavkom minerálno-vitamínových doplnkov.


Doporučené dávkovanie:

1-2 kg denne spoločne s ostatnými krmivami. Dávku je nutné prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa alebo pony.


Balenie: 20 kg vrece


Cena a dostupnosť na vyžiadanie.

Kontakt

Sabína Supeková
Kalinčiakova 1956
038 52 Sučany

tel.: 00421 908 677 066

Ranč Stará teheleň

Energys

Zmesi vyrábame na modernej linke riadenej počítačom. Melasa je zvláštnym technologickým postupom po jej presnom navážení rovnomerne nastrekovaná do miešačky. Takto je zaistené jej dokonalé premiesenie s ostatnými komponentmi. Kvôli zníženiu prašnosti zmes naviac granulujeme. Priebeh výroby každej šarže je presne zaznamenaný. Spolu s vstupnou a výstupnou laboratórnou kontrolou každej suroviny a rovnako aj konečnej zmesi, garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov.