Energys - Besterly Dynamix

Müsli pre dobrú kondíciu koní.


Staršie a nepokojné športové kone udržíte vo výbornej kondícii vďaka krmivu Besterly ® Dynamix. Krmivo obsahuje extrudované obilniny, ktoré sú dobre stráviteľné. Nepokojné a staršie kone takto prijmú oveľa lepšie využiteľné živiny pre udržanie požadovanej kondície. Krmivá obsiahnuté v Besterly ® Dynamix sú dokonale vyvážené a spoločne s doplnenými vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami tvoria vynikajúce kondičné krmivo. Pelety v müsli obsahujú dostatok energie a kvalitný rastlinný olej vhodný pre športové kone, ktorí horšie znášajú transport a zmenu prostredia.


Doporučené dávkovanie: dospelý kôň (500 kg ž. h.)

pri kŕmení iba müsli Besterly ® Dynamix podávame 3-5 kg denne podľa záťaže, alebo 2 kg ovsa + 2 kg Besterly ® Dynamix denne podľa záťaže. Celkovú dennú dávku rozdeľte minimálne do dvoch čiastkových dávok. Dávku je nutné prispôsobiť plemenu, veku a kondícii koňa.


Balenie: 20 kg vrece


Cena a dostupnosť na vyžiadanie.

Kontakt

Sabína Supeková
Kalinčiakova 1956
038 52 Sučany

tel.: 00421 908 677 066

Ranč Stará teheleň

Energys

Zmesi vyrábame na modernej linke riadenej počítačom. Melasa je zvláštnym technologickým postupom po jej presnom navážení rovnomerne nastrekovaná do miešačky. Takto je zaistené jej dokonalé premiesenie s ostatnými komponentmi. Kvôli zníženiu prašnosti zmes naviac granulujeme. Priebeh výroby každej šarže je presne zaznamenaný. Spolu s vstupnou a výstupnou laboratórnou kontrolou každej suroviny a rovnako aj konečnej zmesi, garantujeme vysokú kvalitu našich výrobkov.